A csapat

 

Balogh Attila Zsombor Beliczay Márton
Szerep
Eredmények
Balance
Pünkösdi Regatta egytestű 1., Fehérszalag egytestű 2., Félsziget kerülő abszolút 1.
Szerep
Eredmények
Balance
Sokszoros Magyar Bajnok, válogatott vitorlázó, Kékszalag teljesítése Finn-el
Berzi László
Doubravszky Bálint
Szerep
Eredmények
Mastman
Nautic Magyar Bajnokság 3., Pünkösdi Regatta egytestű 1., Fehérszalag egytestű 2., Félsziget kerülő abszolút 1.
Szerep
Eredmények
Balance koordinátor
Magyar Bajnok (420), sokszoros Magyar Bajnoki helyezett, válogatott vitorlázó, Match Race Európa Bajnokság 3., Kékszalag osztályhajó 2.
Földesi Gergely Frast Ákos
Szerep
Eredmények
Nagyvitorla trimmer
Magyar Bajnok (Melges24), sokszoros Magyar Bajnoki helyezett, válogatott vitorlázó, Kékszalag osztályhajó 1.
Szerep
Eredmények
Balance
Pünkösdi Regatta egytestű 1., Fehérszalag egytestű 2., Félsziget kerülő abszolút 1., Kékszalag abszolút 8.
Gyenis Bálint Hercsel Máté
Szerep
Eredmények
Balance
Pünkösdi Regatta egytestű 1., Fehérszalag egytestű 2., Félsziget kerülő abszolút 1.
Szerep
Eredmények
BoatCaptain, Midbow
Sokszoros Magyar Bajnok, válogatott vitorlázó
Dr. Kaiser Kristóf Lillik Ákos
Szerep
Eredmények
Kormányos
Sokszoros Magyar Bajnok, válogatott vitorlázó, Európa Kupa-győztes, Kékszalag osztályhajó 1., Veszprém Megye legjobb sportolója (2008)
Szerep
Eredmények
Bowman
Sokszoros Magyar Bajnoki helyezett, válogatott vitorlázó
Makádi Dániel Milbich András
Szerep
Eredmények
Backstay trimmer, orrvitorla trimmer
Pünkösdi Regatta egytestű 1., Fehérszalag egytestű 2., Félsziget kerülő abszolút 1.
Szerep
Eredmények
Balance
Kékszalag abszolút 3., 2., Fehérszalag abszolút 1. hely, Aranysekli-Adria Kupa háromszoros bajnok
Németh Péter Oroszlán Gábor
Szerep
Eredmények
Balance, Mastman, Tulajdonos
Pünkösdi Regatta egytestű 1., Fehérszalag egytestű 2., Félsziget kerülő abszolút 1.
Oroszlán Gábor Szerep
Eredmények
Orrvitorla trimmer, backstay trimer
Sokszoros Magyar Bajnok, válogatott vitorlázó, Európa Bajnok, Centomiglia abszolút 2., Kékszalag abszolút 3., 2., Pénteki Regatta 1., Fehérszalag abszolút 1. hely
Oroszlán Péter Őri Bence
Szerep
Eredmények
Sailing manager
Sokszoros Magyar Bajnok, válogatott vitorlázó, Európa Bajnok, Centomiglia abszolút 2., Kékszalag abszolút 3., 2., Pénteki Regatta 1., Fehérszalag abszolút 1. hely
Szerep
Eredmények
Pitman
Sokszoros Magyar Bajnoki helyezett, válogatott vitorlázó
Pajor Szabolcs Levente Skandera Gábor
Szerep
Eredmények
Nagyvitorla trimmer
Sokszoros Magyar Bajnok, válogatott vitorlázó, Kékszalag osztályhajó 1., Kékszalag abszolút 3.
Szerep
Eredmények
Balance
Pünkösdi Regatta egytestű 1., Fehérszalag egytestű 2., Félsziget kerülő abszolút 1.
Szigeti Maxim Tenke Martin
Szerep
Eredmények
Genakker trimmer
Sokszoros Magyar Bajnoki helyezett, válogatott vitorlázó
Szerep
Eredmények
Nagyvitorla trimmer
Bajnoki helyezett
Vargha István Vincze Gábor
Szerep
Eredmények
Balance
Pünkösdi Regatta egytestű 1., Fehérszalag egytestű 2., Félsziget kerülő abszolút 1.
Szerep
Eredmények
Nagyvitorla trimmer
Magyar Bajnok (C25Jolle), sokszoros Magyar Bajnoki helyezett
Wéber László
Szerep
Eredmények
Mastman
ORC Magyar Bajnokság 2., Aranysekli-Adria Kupa 1., Fehérszalag abszolút 1., Kékszalag abszolút 3.
FOTÓS
Tóth E. Nóra
Szerep
Oldal
Fotós
ITT

 


 

<<<Történelem


 

A hajó>>>

 

Manó, Mantoan